EUR

CZ EN


Všechny značky

Všechny produkty
0 EUR Košík

O nás

POPNAME je český skateshop, založený v roce 2009 se zaměřením na aktuální skate a lifestyle značky jako je
NIKE SB, PALACE, ADIDAS, STÜSSY, POLAR, BUTTER GOODS, FUCKING AWESOME, HOCKEY, CONVERSE, NB NUMERIC, VANS, HUF a mnoho dalších.

V naší nabídce najdeš spoustu oblíbených classic modelů bot a oblečení i premium novinky z limitovaných kolekcí, nebo také designy od nových a neokoukaných značek. U nás můžeš nacházet i velice limitované QS kolekce od Nike SB, FA, nebo distribucí omezenou značku Stussy, která je omezena pouze pro čtyři obchody v CZ.

To get instant messages from another telephone shipped off yours, you just need to utilize a covert operative application. Obviously, Family Orbit is one such help, and there are others that you may investigate too. Coming up straightaway, we will take a gander at a couple of the best applications you can use to keep an eye on instant messages, thus help to protect your child's texts.


Můžeš nás také navštívit na kamenné prodejně v Sedlčanech, kde je i sídlo firmy a e-shopu a osobně si vše vyzkoušet a nebo zakoupit on-line na www.popname.cz.

Mezi kámoše, které podporujeme a snažíme se je vybavovat street equipmentem a apparelem z POPNAME nabídky patří skejtři Marek Kocák, Roman Lišivka, Kubo Krížo, Honza Roušal, Daniel Dujsík, Eda Jarolímek, Fanda Havránek, Nataniel Větrovský, Zachariáš Větrovský, Hynek Laštovka, Maciej Szwejda a Jakub Imramovský.