EUR

CZ EN


Všechny značky

Všechny produkty
0 Kč Košík
02. 12. 2023

Stüssy

V těchto dnesch jsme na kamennou prodejnu POPNAME na Letné naskladnili poslední kolekci tohoto roku a také zároveň poslední kolekci vůbec. Od příštího roku již nové kolekce v naší nabídce nenajdeš. Značka Stüssy mění strategii prodeje a ukončuje spolupráci s prodejci po celém světě. pokud si chceš vybrat nějaký kousek od značky Stüssy tak pouze a jedině exkluzivně na prodejně POPNAME, Veverkova 6, Praha Letná. Vybírat můžeš trika, mikiny, bundy, kalhoty, kulichy a další, ale pozor zboží mizí z nabídky raketovou rychlostí.

 

 

stussy-popname-banner-popname-F7BBF

 

 

Původně surfařská značka Stüssy byla založena v kalifornské Laguna Beach v 80. letech surfařem Shawnem Stüssy, který od svého ikonického podpisu na surfových prknech s vlastním designem postupně přešel k prodeji vlastních triček a dalšího oblečení v kufru svého auta původně jen jako proma pro své desky. Bez jakékoli další reklamy byl o jeho kousky stále větší zájem a do několika let se svým oblečením dosáhl mezinárodního uznání dokonce i mezi sběrateli.

 

 

stussy-popname-banner-popname-B

 

 

Značka Stüssy položila základ výroby streetwear oblečení. Pro své kolekce bez pravidel a konkrétního určení čerpal Stüssy inspiraci kromě surfingu nejprve u punku a rocku, později u hip-hopu, módních ikon z celého světa a v neposlední řadě ve skateboardingu. Nyní již kultovní značka Stüssy a její ústřední motiv signatury a zrcadlově propojených iniciálů Shawna Stüssyho dodnes pokračuje i po 30 letech působení ve svém úspěšném tažení módním průmyslem.

 

 

stussy-popname-banner-popname-01C667F1

 

 

 

stussy-popname-banner-veverkova-6-

 

 

Foto Daniel Dujsík.