EUR

CZ EN


Všechny značky

Všechny produkty
0 Kč Košík

Nike SB Dunk Low Pro Court Purple

2999 Kč

Nike SB Dunk Low Pro Court Purple

2999 Kč
DETAIL PRODUKTU

Nike SB Dunk Low Pro Court Purple

Released: January 2021, February 2024
Box color: Purple Box Era
Official colorway: Black/ White/ Court Purple

Boty Nike SB, ikonický model Dunk Low Pro Court Purple v kombinaci fialové, bílé, černé barvy. Vychází z populárního modelu Nike Air Jordan 1 Black Toe. Svršek je vyroben z hladké kůže, odlehčená cupsole podrážka má navíc Zoom Air polštář na tlumení nárazů. Klínek na jazyku zajišťuje dokonale padnoucí střih, který je zárukou vynikajícího kontaktu s prknem a jeho ovládání. Lem kotníku je opět polstrovaný pro větší pohodlí. V balení jedny tkaničky navíc.

Na tento produkt nelze uplatnit žádný promo kód!

 

Information on RAFFLE payments.
The unpaid registration process will not be included in the draw. The process takes place in such a way that the money is blocked by the payment gateway and only those drawn are posted, ie deducted from our account.
The money of non-drawn registrations will be unblocked immediately after the draw and sent through the PayU gate to the owners. Unfortunately, the time it takes for them to get back to the owner will not affect them and it is up to the specific bank you have. At first it is not in our power and please do not write to us about unblocking. Only one registration per person is allowed, fraudulent registrations are caught by control mechanisms and do not enter the draw, so do not risk a complete elimination from the system by adding an additional registration to your grandmother or uncle from the next town. Before sending, carefully check the entire registration, its address details, e-mail and especially the size of the shoes, which cannot be changed afterwards. How do I know that my registration is OK? Simply by receiving an email from us with a registration number and also an email from PayU where you can verify the status of your payment. After clicking on the status, UNCONFIRMED will pop up, which means that the money is still blocked by the payment gateway. If you were unable to pay, check your card, its limits, whether you have set up foreign payments, a sufficient balance, the speed of the net connection where you are, etc. Then try to register again. We will go through all duplicate identical registrations for the same data before the draw and delete all those that have not been made, so that there is only one later and paid, which will go to the draw.
After closing the registration (the time is not fixed), a thorough check will take place and then a draw. Then we will contact the winners and non-winners by e-mail and then send the packages. Furthermore, the buyer has no right to withdraw from the contract for goods, the limited purchase option of which was a prize in the competition marked "RAFFLE", because it is a contract whose subject is a game or lot, according to § 1840 letter. c) of the Civil Code. 

Informace k RAFFLE platbám.
Nezaplacený proces registrace se do slosování nedostane. Proces probíhá tak, že jsou peníze blokovány platební bránou a pouze ty vylosované se zaúčtují, tedy strhávají na náš účet
Peníze nevylosovaných registrací se okamžitě po losování odblokují a PayU bránou odešlou zpět k majitelům. Bohužel čas za který se dostanou zpět k majiteli neovlivníme a je v režii té konkrétní banky, kterou máš. Oprvadu to není v naší moci a prosím nepište nám o odblokování. Povolena je pouze jedna registrace na jednu osobu, podvodné registrace jsou zachytávány kontrolními mechanismy a do slosování se nedostanou, neriskujte tak úplné vypadnutí ze systému přidáním registrace navíc na babičku, nebo strejdu z vedlejšího města. Pečlivě si před odesláním zkontroluj celou registraci, její údaje adresy, e-mail a hlavně pak velikost bot, tu již nelze poté změnit. Jak poznám, že je moje registrace OK? Jednoduše tak, že obdržíte mail od nás s číslem registrace a také mail od PayU kde je ověření stavu vaší platby. Po kliknutí na stav vyskočí NEPOTVRZENO a to znamená, že jsou peníze zatím blokovány platební bránou. V případě, že se vám nepovedlo zaplatit ověřte vaší kartu, její limity, zda máte nastaveny zahraniční platby, dostatečný zůstatek, rychlost připojení netu kde právě jste atd. Poté zkuste registraci klidně ještě jednou. Veškeré zdvojené totožné registrace na ty samé údaje před losováním projdeme a všechny neprovedené vymažeme, tak aby tam zbyla pouze jedna pozdější a zaplacená, která projde do losování.
Po uzavření registrace (čas není pevně stanoven), proběhne důkladná kontrola a poté teprve losování. Pak budeme výherce i nevylosované kontaktovat na mail a následně balíky odesílat. Kupující dále nemá právo odstoupit od smlouvy na zboží, jehož limitovaná možnost zakoupení byla výhrou v soutěži s označením "RAFFLE", neboť se jedná o smlouvu jejímž předmětem je hra, nebo los a to podle § 1840 písm. c) občanského zákoníku.

 

DOPRAVA A PLATBA

 

ČESKO: Můžete si vybrat dopravu kurýrem GLS nebo Českou poštou. Dopolední objednávky odesíláme ještě ten samý den a doručení probíhá v drtivé většině případů hned následující pracovní den. Česká pošta: Balík Do Ruky - dobírka 99 Kč/ PayU 69 Kč, Balík Na Poštu - dobírka 69 Kč/ PayU 49 Kč, Balík Do Balíkovny - dobírka 59 Kč/ PayU 39 Kč. GLS: dobírka - 89 Kč, PayU - 59 Kč. U zakoupeného zboží nad 2000 Kč je poštovné po ČR ZDARMA!

SLOVENSKO: Zboží expedujeme kurýrem GLS a doba doručení je většinou 2-3 pracovní dny od odeslání. U platby při převzetí zboží (dobírkou) je cena dopravy 6 €, při nákupu nad 75 € pak 3 €. U platby předem kartou (PayU) je cena dopravy 5 € a u zboží nad 75 € je dopravné 2 €. U objednávek nad 110 € je doprava na Slovensko ZDARMA!

TABULKA VELIKOSTÍ
US EU UK CM
3.5 35.5 3 22.5
4 36 3.5 23
4.5 36.5 4 23.5
5 37.5 4.5 23.5
5.5 38 5 24
6 38.5 5.5 24
6.5 39 6 24.5
7 40 6 25
7.5 40.5 6.5 25.5
8 41 7 26
8.5 42 7.5 26.5
9 42.5 8 27
9.5 43 8.5 27.5
10 44 9 28
10.5 44.5 9.5 28.5
11 45 10 29
11.5 45.5 10.5 29.5
12 46 11 30
13 47.5 12 31
14 48.5 13 32
15 49.5 14 33